Мастерская Деда Мороза    Блог   Шаблоны писем   Новорічний лист від Діда Мороза
 23.10.2019

Новорічний лист від Діда Мороза

Новорічний лист від Діда Мороза
Подарунок на новий рік дитині - це наші листи як справжня казка! Наша майстерня створіє новорічний лист подарунок від Діда Мороза, про який ми всі так мріяли в дитинстві. Індивідуальний лист, який ми дуже красиво оформлюємо, скріплюємо сургучною печаткою, стане трепетною частиною новорічної казки та подарує ще більше щастя Вашій родині.
 
Іванка, привіт!
 
Ти знаєш, що Новий рік – це дивовижний час, коли збуваються мрії та кояться чудеса? А я, Дід Мороз, працюю його чарівним помічником, тому намагаюсь тішити малечу святковими гостинцями. Пам’ятаєш, як рік тому я залишив під ялинкою мішок з солодощами і іграшками які ти так хотіла? Мені кортіло зробити тебе найщасливішою дитиною у світі!
Нещодавно я дізнався, що ти дуже гарно малюєш. Чудово! Це привід підготувати для тебе новий подарунок – ще кращий, аніж попередній. Та мене останнім часом дуже засмучує, що ти лінуєшся. Що ж, настала пора розумнішати, дорослішати, виправлятись. Сподіваюсь, наступного року ти будеш робити тільки гарні справи, за які отримаєш заслужену винагороду.
 
Ось, бери приклад з білого пухнастого зайченя, яке живе на лісовій галявині. Воно ще маленьке, але вміє дуже голосно барабанити лапками – так, щоб його чув увесь ліс. Проте зайченя намагається нікому не заважати, бо інші звірі бояться гучних звуків. До речі, це вухасте маля допомагає мені складати іграшки в чарівний мішок. Тому я подарував йому невеликий барабан та навчив грати новорічні мелодії. Тепер з ним товаришують усі білки, які обожнюють стрибати по гілках і танцювати.
 
Я чув, що у тебе також є вірні друзі. Марійка та Аня - то вони? Неодмінно передавай їм привіт від мене, Діда Мороза. Святковим настроєм потрібно ділитися, і тоді він ніколи не зникне!
Твій відданий друг, Дід Мороз!
Понравилось? Расскажите друзьям:
Похожие статьи
Письмо от Деда Мороза - шаблон №7
Самые красивые и интересные примеры писем для Вас.   Северный привет!   Мишуня, очень жду встречи с тобой на Новый год. И я обязательно приеду. Ты не...
Читать
Письмо от Санты
Вы думали, что Санта забыл про Вас? А вот и нет! Наша мастерская создала новогоднее письмо от Санты, письмо от Санта Клауса на английском , которое подарит незабываемые эмоции не только детям, но...
Читать
Письмо от Деда Мороза - шаблон №9
Шаблон письма №9 из 50   Ксюшик, уже соскучился по тебе!   Вчера отдел Детского Поведения закончил очень важный этап подготовки к празднику. Составлены списки...
Читать
Комментарии
cart
0