Мастерская Деда Мороза    Блог   Письмо от Деда Мороза   Лист від Святого Миколая дітям
 05.10.2018

Лист від Святого Миколая дітям

Лист від Святого Миколая дітям

Лист від святого Миколая - мрія кожної дитини

Як тільки починається зима, то діти з усіх куточків країни починають чекати перше зимове свято — 19 грудня, свято Зимового Миколая, як кажуть в народі. Чому вони з нетерпінням чекають? Тому що зазвичай в цей день отримують подарунки від Святого, знаходячи їх під подушкою або у взутті. Деякі діти знаходять навіть лист від Святого Миколая.

Святий Миколай – це чарівник, який підкорив серця дітей та дорослих, адже він має образ надзвичайно світлої та доброї людини. Варто з`ясувати, чому, адже багато хто чув ім`я цього чародія, але не всі знають історію його життя та легенду цього чарівного свята.
Святий Миколай був реальною людиною, візантійським єпископом, який, успадкувавши багатство, завжди допомагав бідним та хворим. Цікаво, що Миколай не чекав, поки хтось попросить у нього про допомогу, він завжди сам шукав тих, кому ця допомога потрібна. Він підкладав нужденним гроші, їжу та інші дарунки. Святий Миколай був прикладом справжнього милосердя та всеосяжної любові до Бога і до людства.

Про діяльність Миколая існує чимало легенд, ось одна із них. Одного разу він знайшов чоловіка, який був засмучений тим, що не міг видати заміж своїх трьох доньок. Для них не було приданого, а в той час це було обов`язковою вимогою. Дізнавшись про це, Миколай потайки прийшов вночі до їхньої хати та підклав кожній з дівчат по шматку золота. Вважається, що саме завдяки цій легенді з`явився звичай підкладати дітям дарунки під подушку від імені Святого Миколая, та розповідати, чому так важливо бути милосердною та доброю людиною.

Існує ще одне цікаве повір’я, яке розповідає про призначення Миколая. Кажуть, що коли помер єпископ міста Міри, інші керівники церкви довго не могли вирішити, хто має зайняти його місце. Трохи пізніше архієпископу явилось видіння, що владикою має стати той чоловік, який першим прийде вранці до церкви, щоб помолитися, адже ця людина буде найбільше тягнутися до Бога та любити його найчистішою любов`ю. Цим чоловіком і виявився Миколай, якому архієпископ і дав нове звання. Миколай погодився, бо вважав,що на все є Божа Воля. До того ж уві сні йому і самому бачилось видіння, як Ісус Христос передає йому Євангеліє. Коли Миколай пішов до церкви, він хотів спросити Бога, що означало це видіння, саме тоді його і призначили новим єпископом, і він отримав відповідь на своє запитання.

 

Не злічити усіх благодіянь та чудес, які зробив святий Микола за своє життя. За це його називають Чудотворцем. Він швидко з'являвся там, де хтось потребував допомоги чи опинився у скрутному становищі, і за це його називають ще скоропомічним. Церква канонізувала цього єпископа і повсякчас прославляє його. Він є найвідомішим святим, його однаково шанують і католики, і протестанти, і православні. І сьогодні люди звертаються у молитвах і посилають листи до Святого Миколая. Він вважається помічником і захисником подорожніх, моряків, а також діточок.

У день Святого Миколая, прокинувшись рано вранці, дитина в першу чергу заглядає під подушку або у черевички, адже саме там чарівник зазвичай залишає свої подарунки – солодощі, іграшки або інші приємні сюрпризи? що тішать дитячі серця. Дуже часто напередодні цього свята діти звертаються до Святого Миколая. Вони пишуть до нього і розповідають про свої бажання, згадують усі свої добрі та погані вчинки, щоб визначити, який гостинчик вони отримають.

 

Як зробити лист від святого Миколая дитині?

Батьки, які підтримують в родині повагу до цього релігійного персонажа, напевно хочуть, щоб їх малюк отримав 19 грудня лист від Святого Миколая. Зробити дитині такий подарунок нескладно: текст можна написати самому, використовуючи свої літературні здібності, або знайти в Інтернеті зразок листа від святого Миколая.

Досить багато різних легенд та повір`їв ходить навколо цього свята, але все ж таки найважливіше – це пам`ятати, чому вчив нас Миколай своєю життєвою історією та якими людськими якостями відрізнявся цей чародій. Адже саме тому його образ залишається найсвітлішим серед багатьох чарівників та супергероїв і підкорює серця не тільки дітей, але й усіх, хто із року в рік шанує це велике свято.

 

 

Готуєтеся до свята? Хочете зробити своїм малюкам сюрприз? Напишіть нам, і ми створимо чарівний лист від святого Миколая дитині або Вашим рідним, друзям чи колегам.

 

В Майстерні Діда Мороза Ви можете замовити лист від святого Миколая і приготувати дорогій для Вас людині незабутній подарунок.

Понравилось? Расскажите друзьям:
Похожие статьи
Почему ребенку важно получить письмо от Деда Мороза?
Некоторые взрослые всерьез полагают, что верить в Деда Мороза детям совершенно ни к чему. Они искренне считают, что ребенка нужно как можно раньше разубедить в существовании как самого деда Мороза...
Читать
А раньше писали Деду Морозу?
Существует несколько слов, которые способны моментально возвращать в детство, и эти слова - елка, мандарины, Дед Мороз, конверты писем от Деда Мороза . Ну что, чувствуете? Новый Год всегда...
Читать
Письмо от Санта Клауса - привет из Лапландии
Санта Клаус - добрый рождественский волшебник Такой удивительный зимний праздник, как Новый год, всегда несет в себе какую-то тайну, от него веет магией и волшебством. Окунаясь в новогоднюю...
Читать
Комментарии
cart
0